Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 250
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№418 від 16.08.2017

«Про відзначення 26-ї річниці незалежності України в м. Новомосковську»

Відповідно до Указу Президента України № 132/2017 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України» від 15.05.2017р, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план урочистих заходів у м.Новомосковську з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України (додаток №1).

2. Затвердити кошторис витрат на проведення урочистих заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України (додаток №2).

3. Начальнику Новомосковського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській обл. Чіпець О.І. забезпечити посилену охорону правопорядку на час проведення урочистих заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.

4. Координацію з питань виконання даного розпорядження покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль -  на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Кравченко І.А.

 

В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                          С.Г. Горошко