Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 698
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХІХ сесія VII скликання

№958 від 10.06.2019

Про відмову в скасуванні державного акту на право постійного користування землею

Відповідно до п. 3 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши заяву  ТОВ «Новомосковський завод залізобетонних та електротехнічних виробів» від 01.04.2019р. № 126 про скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, в зв’язку з добровільною відмовою від права постійного користування земельною ділянкою,   керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділом 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст.  59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 141,142 Земельного кодексу України та враховуючи протокол засідання і доручення комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Відмовити в скасуванні державного акту на право постійного користування землею товариству з обмеженою відповідальністю «Новомосковський завод залізобетонних та електротехнічних виробів» (код ЄДРПОУ: 00131972), виданий Новомосковському заводу ЗБ і ЕТВ на земельну ділянку, площею 13,4930 га, розташовану за адресою: м. Новомосковськ, вул. Північна 5, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею  від 12.09.1993 р.

- Відсутній підтвердний документ – підстава (рішення Новомосковської міської ради) видачі вищезазначеного державного акту на право постійного користування землею.

- Відсутня серія та номер бланку державного акту на право постійного користування землею.

II.   Координацію по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури (Барсук М.О.),  контроль та виконання на першого заступника міського голови (Ковальова Д.А.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XІХ сесії                                      К.М.МОРОЗОВ