Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 646
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Освіта
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№355 від 22.07.2015

Про відкриття дошкільного підрозділу на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 17 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Керуючись п.1 ст. 27, п. 1 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування України», на виконання Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р., «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу» від 06.07.2010 р., з метою доукомплектування існуючого дошкільного навчального закладу та задоволення населення міста дошкільною освітою, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулі Н.І.:
    1. Відкрити дошкільний підрозділ, одну різновікову групу для дітей дошкільного віку в кількості 25 дітей на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 17 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за адресою вул. Плеханова, 203 з 01.09.2015 року.
    2. Привести у відповідність штатний розпис НВК № 17 у зв’язку з відкриттям дошкільного підрозділу.
    3. Вирішити кадрове забезпечення дошкільного підрозділу вищезазначеного закладу.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради Даковій Т.Д. забезпечити фінансування навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 17 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з урахуванням дошкільного підрозділу – однієї різновікової групи для дітей дошкільного віку у межах загального обсягу видатків затверджених на утримання загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
  3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулю Н.І.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував Начальник управління освіти Н.І. Падашуля

Узгоджено Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови, начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк