Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 647
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Освіта
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№356 від 22.07.2015

Про відкриття додаткових груп у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Калинка»

Керуючись п.1 ст. 27, п. 1 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування України», на виконання Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р., «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу» від 06.07.2010 р., з метою доукомплектування існуючого дошкільного навчального закладу та задоволення населення міста дошкільною освітою, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулі Н.І.:
    1. Відкрити дві додаткові групи для дітей дошкільного віку в кількості 50 дітей в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Калинка» за адресою вул. Боженко, 21-а з 01.09.2015 року.
    2. Привести у відповідність штатний розпис ДНЗ № 6 «Калинка» у зв’язку з відкриттям додаткових груп для дітей дошкільного віку.
    3. Вирішити кадрове забезпечення додаткових груп вищезазначеного закладу.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради Даковій Т.Д. забезпечити фінансування комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Калинка» з урахуванням двох додаткових груп у межах загального обсягу видатків затверджених на утримання дошкільних навчальних закладів управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
  3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулю Н.І.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував Начальник управління освіти Н.І. Падашуля

Узгоджено Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови, начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк