Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 929
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№748 від 23.12.2015

Про узгодження змін в додатки до Програми прийнятих рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 91 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки»

Розглянувши звернення від 07.12.2015 р. № 1083 директора комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Федорченка В. А. щодо надання фінансової підтримки, відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.1 ч.2. ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Узгодити зміни в додатки до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки, щодо надання фінансової підтримки в розмірі 700,00 тис. грн. комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго»  та викласти додатки у новій редакції (додатки №1, № 2, № 3).
  2. Координацію роботи щодо реалізації Програми та заходів покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С. Д.), контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Карачевцев Ю. В.)

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                   С. Г. Горошко

 

Підготував:

 

в. о. начальника УЖКГ та КБ                                         Я. М. Власенко 

 

Узгоджено:

 

перший заступник  міського голови                           Ю. В. Карачевцев

 

заступник міського голови –

начальник фінансового управління                                Т.Д. Дакова

 

керуючий справами                                                              А. С. Чуднівець

 

в. о. начальника юридичного управління                          Д. О. Устименко