Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 474
Джерело інформації: 
УЖКГ та КБ
Галузь: 
комунальне господарство
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ

РІШЕННЯ

№180 від 06.04.2015

Про узгодження змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015 рр.
У зв’язку з підвищенням цін на автомобільні шасі (МАЗ, КамАЗ), які не виготовляються в Україні та на які монтується обладнання сміттєвозів, необхідно перерозподілити виділені кошти для придбання сміттєвоза та оновлення контейнерного парку. Враховуючи рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 "Про затвердження та виконання цільових програм у м. Новомосковську", керуючись ст.27, 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради
ВИРІШИВ:
  1. Узгодити зміни до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015рр., затвердженої рішенням Новомосковської міської ради від 14.03.2011р. № 133 (зі змінами) додаток №1.
  2. Узгодити зміни до переліку завдань і заходів міської цільової Програми, викласти пункти з питання придбання спецавтомашин відповідно додатку №2.
  3. Узгодити зміни до якісних показників (п.1) виконання програми, викласти кількісні та якісні показники відповідно додатку №3.
  4. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради винести на затвердження чергової сесії Новомосковської міської ради проект рішення про затвердження змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015рр. 
  5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименко С.Д., контроль – на першого заступника міського голови Козлова О.П.
Міський голова С.А.Мороз
Підготував: начальник управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради С.Д.Устименко
Узгоджено:
Керуючий справами виконкому І.М.Марченко
В.о.першого заступник міського голови С.Д.Устименко
Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д. Дакова
В.о.начальника юридичного управлінняД.О.Устименко