Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 533
Джерело інформації: 
Відділ архітектури та містобудівництва
Галузь: 
Відділ архітектури та містобудівництва
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№225 від 12.05.2015

Про узгодження внесення змін та доповнень до «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення ) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 рр. м. Новомосковськ»
Відповідно  ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики  в сфері містобудування та  інтересів громади під час проведення містобудівної діяльності, та землекористування, керуючись ст. 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради           
В И Р І Ш И В :
  1. Узгодити внесення  змін та доповнень до Переліку    завдань і заходів міської цільової Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 рр. м. Новомосковськ» та викласти його у новій редакції згідно додатку. 
  2. Відділу містобудування та архітектури винести на розгляд чергової сесії питання затвердження  Переліку завдань і заходів міської  цільової Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 рр. м. Новомосковськ»              у  новій редакції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови  з питань народно-господарського комплексу міста Козлова  О.П
Міський голова С.А.Мороз 
Підготував:  головний архітектор міста І.В.Майстренко 
Узгодили :
Керуючий справами виконкомуІ.М.Марченко 
Перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста О.П.Козлов 
Заступник міського голови-начальник фінансового управлінняТ.Д. Дакова 
Начальник  юридичного управління О.В.Мартинюк