Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 786
Джерело інформації: 
Управління ЖКГ та КБ
Галузь: 
комунальне господарство
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№530 від 25.09.2015

Про узгодження внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки

У зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.1 ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Узгодити внесення змін до п. 1.11. Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 91 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки» шляхом викладення його у наступній редакції:
    «1.11. ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ»
    З метою поліпшення фінансового стану підприємства, що належить до спільної власності територіальної громади, враховуючи податкову заборгованість та борги у пенсійному фонді, які виникли у попередніх періодах за несвоєчасні розрахунки організацій та населення за надані послуги, а також для здійснення орендних платежів за автотранспорт та техніку, надану КП «НККП» бюджетними організаціями, службами та управліннями на умовах оренди для виконання робіт з благоустрою міста, передбачити можливість за рахунок коштів місцевого бюджету надавати фінансову підтримку комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»».
  2. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради винести відповідний проект рішення на розгляд Новомосковської міської ради.
  3. Координацію роботи покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста, контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: В.о. начальника управління ЖКГ та КБ Я.М. Власенко

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М. Марченко

Перший заступник міського голови О.П. Козлов

Начальник юридичного управління О.М. Мартинюк