Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 341
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№532 від 11.10.2017

Про узгодження Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську

З метою забезпечення життєдіяльності міста в осінньо-зимові періоди, враховуючи, що котельні КП «Новомосковськтеплоенерго» та їх обладнання, рік вводу в експлуатацію яких 1971, 1974, 1985 р.р. та теплових мереж від них, які мають понаднормативний термін експлуатації (25 років), також неплатоспроможність КП «Новомосковськтеплоенерго» та ризики відключення його в будь-який момент за борги від енергоносіїв, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1687 від 08.12.2006 року, керуючись п.1 ст. 27, п.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Узгодити Програму децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську (додається).

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.) винести на розгляд чергової сесії Новомосковської міської ради проект рішення про узгодження Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську.

3. Координацію роботи щодо реалізації Програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Сігіду С.Ю., контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                С.Г. Горошко