Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 931
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№750 від 23.12.2015

Про узгодження доповнень в Програму та додатки прийнятих рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 91 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки»

Розглянувши звернення від 30.11.2015 р. № 152 директора міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Нетудихатки С. Ф. щодо збільшення статутного, відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.1 ч.2. ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Узгодити доповнення до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки:

п. 1.15. Збільшення статутного фонду міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

З метою уникнення фінансової кризи, для погашення заборгованості минулих років перед підприємствами за отримані послуги, виплати заборгованості по заробітній платі та податкам передбачити можливість за рахунок коштів місцевого бюджету збільшити статутний фонд міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».   

  1. Узгодити доповнення в додатки до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки та викласти їх у новій редакції (додатки №1, № 2, № 3).
  2. Координацію роботи щодо реалізації Програми та заходів покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С. Д.), контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Карачевцев Ю. В.)

 

В. о. міського голови, секретар міської ради                     С. Г. Горошко

 

Підготував:

 

в. о. начальника УЖКГ та КБ                                                                Я. М. Власенко

 

Узгоджено:

 

перший заступник  міського голови                                             Ю. В. Карачевцев

 

заступник міського голови –

начальник фінансового управління                                             Т.Д. Дакова

 

керуючий справами                                                              А. С. Чуднівець

 

в. о. начальника юридичного управління                          Д. О. Устименко