Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 667
Джерело інформації: 
Управління ЖКГ та КБ
Галузь: 
ЖГГ
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№417 від 26.08.2015

Про узгодження доповнень в Програму та додатки прийнятих рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 91 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки

На виконання ч.13 Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.1 частини першої ст.27, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Узгодити доповнення до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки:
  п. 1.10. «Фінансова підтримка КП «Новомосковськтеплоенерго».
  Витратна частина на виробництво теплоносія складає понад 80% (газ, електроенергія, вода). Щороку корегуються тарифи на послуги з теплопостачання, але ціна на газ та електроенергію зростають значно швидше ніж підприємство встигає пройти всю процедуру затвердження тарифу, тим самим завдаючи значних збитків підприємству. Низький рівень оплати населенням послуги з теплопостачання є причиною виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, податкової заборгованості та заборгованості у пенсійному фонді.
  Крім того, відповідно до Постанови КМУ №217 від 18.06.2014р. «Про затвердження порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу» у кожного підприємства виник дефіцит обігових коштів, так як після розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, середній відсоток коштів, що залишається у підприємства складає 14,2%. Цих грошових коштів замало для проведення підготовки до опалювального періоду і недостатньо для виплати заборгованості по заробітній платі.
  Враховуюче вищезазначене передбачити можливість за рахунок коштів місцевого бюджету надавати фінансову підтримку комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» на виплату заборгованості заробітної плати працівникам.
 2. Узгодити доповнення в додатки до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки та викласти їх у новій редакції (додатки №1, № 2, № 3).
 3. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради винести на затвердження черговій сесії Новомосковської міської ради проект рішення про затвердження змін до Програми та додатків реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки.
 4. Координацію роботи щодо реалізації заходів програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради Устименко С. Д., контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О.П.

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: начальник управління ЖКГ та КБ С. Д. Устименко

Узгоджено: керуючий справами виконкому І.М. Марченко

перший заступник міського голови О. П. Козлов

заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д. Дакова

в. о. начальника юридичного управління Д.О. Устименко