Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 297
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№733/0/6-18 від 14.12.2018

Про усунення порушень правил благоустрою м. Новомосковська шляхом демонтажу тимчасової споруди, розташованої за адресою: м. Новомосковськ пл. Перемоги,34

З метою здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою, розміщенням інженерних споруд, об’єктів благоустрою та утриманням території міста Новомосковська в належному стані, відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Новомосковська, затверджених рішенням Новомосковської міської ради № 1301 від 10.07.2015 р., п. 7.1. «Порядку надання в тимчасове платне користування об’єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території міста», затвердженого рішенням Новомосковської міської ради № 227 від 21.12.2016 р., враховуючи акт обстеження території №93 від 07.05.2018 р., керуючись п. 7 ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Власнику незаконно встановленої тимчасової споруди, розташованої за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, 34 без відповідних правовстановлюючих документів, в термін 10-ти робочих днів з моменту оприлюднення рішення провести її демонтаж.

2. У разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради у визначений строк власником тимчасової споруди, Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.):

- невідкладно вжити заходи щодо демонтажу зазначеної тимчасової споруди, що встановлена за адресою, визначеною в п. 1 рішення, із залученням спеціалістів/ організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно встановленої споруди.

- забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

3.  Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби, оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4.  Координацію та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО