Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 126
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№333 від 21.06.2017

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 32

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів, та утриманням територій міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог приписів інспектора з благоустрою КП «Новомосковський Комсервіс» щодо добровільного звільнення території комунальної власності від тимчасових споруд розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, р-н житлового будинку № 32, відповідно вимог законодавства виконавчий комітет Новомосковської міської ради керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИВ:

1. Провести демонтаж тимчасових споруд (кіосків) «Шаурма» та «Хліб та здоба» розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, р-н житлового будинку № 32.

2. КП «Новомосковський Комсервіс», в 10-ти денний термін після прийняття рішення, направити власнику тимчасових споруд гр. Чубченко Роману Юрійовичу  повідомлення про необхідність демонтажу тимчасових споруд в добровільному порядку.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  в 10-ти денний термін після прийняття рішення, опублікувати в газеті «Новомосковська правда» інформацію, щодо прийняття рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. Гр. Чубченко Р.Ю. в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасових споруд, що розташовані  за адресою:

м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, р-н житлового будинку № 32 за власний рахунок.

5. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк, Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) провести демонтаж тимчасових споруд розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, р-н житлового будинку № 32.

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. Горошко