Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 377
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№71/0/6-19 від 18.01.2019

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд розташованих за адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд.32, 40, вул. Гетьманська, буд. 22, 35

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів, та утриманням території міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог припису інспектора з благоустрою КП «Новомосковський Комсервіс» № 56 від 05.12.2018р. щодо добровільного звільнення території комунальної власності від тимчасових споруд розташованих за адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, біля буд.32, 40, вул. Гетьманська, біля буд. 22, 35  відповідно вимог законодавства, керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести демонтаж тимчасових споруд (власник Козлов К.М.)  розташованих за адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, біля буд. 32, 40, вул. Гетьманська, біля буд. 22, 35.

2. КП «Новомосковський Комсервіс», в 10-ти денний термін після прийняття рішення, направити власнику тимчасових споруд гр. Козлову Констянтину Миколайовичу повідомлення про необхідність демонтажу тимчасових споруд в добровільному порядку.

3. Гр. Козлову К.М. в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасових споруд розташованих за  адресами: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, біля буд. 32, 40, вул. Гетьманська, біля буд. 22, 35 за власний рахунок.

4. У разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради у визначений строк власником тимчасових споруд (Козлов К.М.), Комунальному підприємству  «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.):

- вжити заходи щодо демонтажу зазначених тимчасових споруд, що встановлені за адресами, визначеними в п. 1 рішення, із залученням спеціалістів/ організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно встановленої споруди.

-  забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

5. Координацію та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Морозов К.М.).

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. ГОРОШКО