Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 836
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№318/0/6-18 від 18.05.2018

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд, розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Толстого (р-н буд №2)

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою, розміщенням інженерних споруд, об’єктів благоустрою та утриманням території міста Новомосковська в належному стані, відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Новомосковська», затверджених рішенням Новомосковської міської ради № 1301 від 10.07.2015 р., п. 7.1. «Порядку надання в тимчасове платне користування об’єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території міста», затвердженого рішенням Новомосковської міської ради № 227 від 21.12.2016 р., враховуючи акт обстеження території №94 від 07.05.2018 р., керуючись п. 7 ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Власнику (власникам) незаконно встановлених тимчасових споруд у кількості – 3 од., розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Толстого (р-н буд. №2) без відповідних правовстановлюючих документів, в термін 10-ти робочих днів з моменту опублікування рішення провести їх демонтаж.

2. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк власником (власниками) тимчасових споруд, комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» (Жилінський В.С.):

- невідкладно вжити заходи щодо демонтажу зазначених тимчасових споруд, що встановлені за адресою, визначеною в п. 1 рішення, із залученням спеціалістів/організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт  та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником (власниками) незаконно встановлених споруд.

- забезпечити відповідальне зберігання демонтованих тимчасових споруд.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Координацію та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко