Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 313
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№512 від 20.09.2017

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд власників яких не встановлено

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів благоустрою та утриманням території міста Новомосковська в належному стані, відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою м. Новомосковська», затверджених рішенням Новомосковської міської ради від 10.07.2015 року  №1301, «Порядком надання в тимчасове користування об'єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м. Новомосковська», затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року  №227, враховуючи акти обстеження території за номерами:  № 42 від 14.08.2017 р., №№ 44, 45 від 30.08.2017р., № 46 від 01.09.2017 року, керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Власникам незаконно встановлених тимчасових споруд, що встановлені самовільно за визначеними нижче адресами та працюють без відповідних дозвільних документів, в 15-ти денний термін, з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасових споруд, за власний рахунок:

а) м. Новомосковськ, вул. Сучкова, р-н будинку 34 (Укрпошта);

б) м. Новомосковськ, вул. Шевченко, р-н житлового будинку № 34;

в) м. Новомосковськ, пл. Перемоги, р-н будинку № 32;

2. КП «Новомосковський Комсервіс», в 5-ти денний термін після прийняття рішення, розмістити на тимчасових спорудах (наведених в п. 1 рішення), повідомлення про необхідність демонтажу тимчасових споруд в добровільному порядку.

3.Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  в 10-ти денний термін після прийняття рішення, опублікувати в газеті «Новомосковська правда» інформацію щодо прийняття рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк, Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) провести демонтаж тимчасових споруд наведених в п. 1 рішення та забезпечити відповідальне зберігання демонтованих тимчасових споруд.

5. Координацію роботи  та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. Горошко