Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 231
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№401 від 19.07.2017

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасових споруд розташованих за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд.32

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів та утриманням територій міста Новомосковська в належному стані, відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою м. Новомосковська», затверджених рішенням Новомосковської міської ради від 10.07.2015 року  №1301, «Порядок надання в тимчасове користування об’єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м. Новомосковська», затвердженого рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016р. №227, враховуючи невиконання вимог приписів №№ 14, 15, 16 від 10.07.2017р. інспектора з благоустрою КП «Новомосковський Комсервіс» щодо добровільного звільнення території комунальної власності від тимчасових споруд, розташованих по вул. Сучкова в р-ні будинку № 32 у м. Новомосковську, керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИВ:

1. Власникам незаконно встановлених тимчасових споруд (кіоски): «Шаурма» (Мамедов Мамед Каміл-огли) та «Хліб та здоба» (Валієв Інглаб Тамір-огли), що розташовані за адресою: вул. Сучкова в районі будинку № 32 у місті Новомосковську, провести демонтаж в добровільному порядку, в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення.

2. КП «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.), в 5-ти денний термін, після прийняття рішення, направити власникам тимчасових споруд повідомлення про необхідність демонтажу тимчасових споруд в добровільному порядку.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  в 10-ти денний термін після прийняття рішення, опублікувати в газеті «Новомосковська правда» інформацію, щодо прийняття даного рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк, комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) провести демонтаж тимчасових споруд, визначених в пункті 1 рішення.

5. Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.)  забезпечити відповідальне зберігання демонтованих тимчасових споруд.

6. Внести зміни до п. 6  рішення виконавчого комітету від 24.02.2016 р. № 97 «Про демонтаж тимчасових споруд і звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок за адресою вул. Сучкова в р-ні будинку № 32 у м. Новомосковську» та викласти його в наступній редакції:

«Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.)  забезпечити відповідальне зберігання демонтованих тимчасових споруд».

7. Координацію роботи по виконанню цього рішення та контроль - покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. Горошко