Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 987
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№762/0/6-19 від 20.11.2019

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська шляхом демонтажу тимчасової споруди розташованої за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, буд. № 1

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням тимчасових споруд, об’єктів, та утриманням території міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог припису інспектора з благоустрою КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» № 71 від 08.11.2019 р. щодо добровільного звільнення території комунальної власності від тимчасової споруди  розташованої без правовстановлюючих документів за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, буд. № 1, керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести демонтаж тимчасової споруди (власник Нуманов А.К.) розташованої за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, буд. № 1.

2. КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» в 10-ти денний термін після прийняття рішення, направити власнику тимчасової споруди гр. Нуманову Алішеру Кадиржановичу повідомлення про необхідність демонтажу тимчасової споруди в добровільному порядку.

3. Гр. Нуманову А.К. в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасової споруди розташованої за  адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, буд. № 1 за власний рахунок.

4. У разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради у визначений строк власником тимчасової споруди (Нуманов А.К.), Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.):

- вжити заходи щодо демонтажу зазначеної в п.1рішення тимчасової споруди, із залученням спеціалістів, організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно встановленої споруди.

-  забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

5. Координацію по виконанню цього рішення покласти на начальника управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Семенюк Є.С.), контроль - на першого заступника міського голови (Здреник Т.М.).

 

Міський Голова                                                 В.І.ЛІТВІЩЕНКО