Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 707
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№189/0/6-18 від 16.03.2018

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасової споруди (кіоску для фірмової роздрібної торгівлі) розташованої за адресою: вул. Гетьманська, 30

У зв’язку з чисельними зверненнями громадян щодо порушення правил  благоустрою розміщенням кіоску «Хлібзавод №11» за адресою м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 30 (ТОВ «Дніпропетровський хлібокомбінат №11 в особі директора Вишневського Ю.В.) та порушенням умов договору від 21.07.2017 р., №124, які вказано в акті обстеження від 12.03.2018 р, №84, приписі від 14.03.2018, №36, з урахуванням наміру  дострокового припинення договірних відносин між КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» та власником тимчасової споруди, відповідно до «Правил благоустрою м. Новомосковськ», затверджених рішенням Новомосковської міської ради від 10.07.2015 року №1301, «Порядку надання в тимчасове користування об`єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку  сфери послуг на території м.Новомосковська» затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 27.12.2016 року  №227, статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет  Новомосковської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Власнику тимчасової споруди за адресою м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 30 (ТОВ «Дніпропетровський хлібокомбінат №11 в особі директора Вишневського Ю.В.) в  термін 10-ти робочих днів з моменту прийняття рішення провести її демонтаж.

2. В разі не виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради власником тимчасової споруди, комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС»:

- невідкладно вжити заходи щодо демонтажу зазначеної тимчасової споруди, що встановлена за адресою, визначеною в п. 1 рішення, із залученням спеціалістів/організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт  та  подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно встановленої споруди.

- забезпечити відповідальне зберігання матеріалів, що залишилися після проведеного демонтажу та звільнення земельних ділянок, зайнятих без правових підстав.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Координацію та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко