Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 351
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№552 від 11.10.2017

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасової споруди власника якої не встановлено за адресою м. Новомосковськ, вул Зіни Бєлої, 2

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів благоустрою та утриманням території міста Новомосковська в належному стані, відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою м. Новомосковська», затверджених рішенням Новомосковської міської ради від 10.07.2015 року  №1301, «Порядком надання в тимчасове користування об'єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м. Новомосковська», затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року  №227, враховуючи акт обстеження території № 50 від 02.10.2017 р., керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Власнику незаконно встановленої тимчасової споруди-навісу, що встановлена самовільно за адресою м. Новомосковськ, вул Зіни Бєлої,2 без відповідних дозвільних документів, в 15-ти денний термін, з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасових споруд, за власний рахунок.

2. КП «Новомосковський Комсервіс», в 5-ти денний термін після прийняття рішення, розмістити на тимчасовій споруді повідомлення про необхідність демонтажу тимчасової споруди в добровільному порядку.

3.Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  в 10-ти денний термін після прийняття рішення, опублікувати в газеті «Новомосковська правда» інформацію щодо прийняття рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк, Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) провести демонтаж тимчасової споруди-навісу наведеної в п. 1 рішення та забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

5. Координацію роботи  та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. Горошко