Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 314
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№513 від 20.09.2017

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська, шляхом демонтажу тимчасової споруди розташованої за адресою: м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої, 2

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням інженерних споруд, об’єктів, та утриманням територій міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог припису № 17 від 12.07.201р., керуючись п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести демонтаж тимчасової споруди (кіоск) «Хліб та здоба» розташованої за адресою: м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої, 2.

2. КП «Новомосковський Комсервіс», в 10-ти денний термін після прийняття рішення, направити власнику тимчасової споруди гр. Валієву Інглабу Тамір- огли повідомлення про необхідність демонтажу тимчасової споруди в добровільному порядку.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби,  в 10-ти денний термін після прийняття рішення, опублікувати в газеті «Новомосковська правда» інформацію, щодо прийняття рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. Гр. Валієву І.Т. в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення, провести демонтаж тимчасової споруди, що розташована  за адресою:

м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої, 2 за власний рахунок.

5. В разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради в визначений строк, Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) провести демонтаж тимчасової споруди наведеної в п. 1 рішення та забезпечити відповідальне зберігання демонтованої тимчасової споруди.

6. Координацію роботи  та контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозова.

 

В.о. міського голови,

секретар  міської ради                                                                  С. Г. Горошко