Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 989
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№764/0/6-19 від 20.11.2019

Про усунення порушень благоустрою м. Новомосковська шляхом демонтажу елементу благоустрою-«розтяжка», що розташована на фасаді будівлі № 32, пл. Перемоги, м. Новомосковська

В порядку здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою,  розміщенням елементів благоустрою, об’єктів, та утриманням території міста Новомосковська в належному стані відповідно вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи невиконання вимог припису інспектора з благоустрою КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» № 70 від 06.11.2019 р. щодо добровільного демонтажу  елементів благоустрою-«розтяжки»,  що розташована на фасаді будівлі  №   32,  пл. Перемоги, м. Новомосковська, керуючись п.п. 1.2, 2.1 «Правил благоустрою м. Новомосковська», затверджених рішенням  міської ради  від  28.08. 2015 р. № 1339,  п. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести демонтаж елементу благоустрою-«розтяжка» (власник Гесян А.Є.),  що розташована на фасаді будівлі  №   32,  пл. Перемоги, м. Новомосковська.

2. КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» в 10-ти денний термін після прийняття рішення, направити власнику елементу благоустрою-«розтяжка» гр. Гесяну Аркадію Єгішевичу повідомлення про необхідність демонтажу елементу благоустрою-«розтяжка»  в добровільному порядку.

3. Гр. Гесяну А.Є. в 15-ти денний термін з моменту прийняття рішення, провести демонтаж елементу благоустрою-«розтяжка», що розташована на фасаді будівлі  №   32,  пл. Перемоги, м. Новомосковська. за власний рахунок.

4. У разі не виконання в добровільному порядку рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради у визначений строк власником елементу благоустрою-«розтяжки» (Гесян А.Є.), Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (Чупраков А.Г.):

- вжити заходи щодо демонтажу зазначених в п.1рішення елементу благоустрою  «розтяжки»  із залученням спеціалістів, організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт та подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власником незаконно розміщеного елементу благоустрою-«розтяжки» та забезпечити відповідальне зберігання елементів благоустрою.

5. Координацію по виконанню цього рішення покласти на начальника управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Семенюк Є.С.), контроль - на першого заступника міського голови (Здреник Т.М.).

 

Міський Голова                                                                    В.І.ЛІТВІЩЕНКО