Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 520
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
місцевев самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LІІ сесія VІ скликання

№1285 від 06.05.2015

Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Чернявською В.Б.

Розглянувши звернення ФОП Чернявської В.Б., керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2269-XII зі змінами та доповненнями, згідно п. 31 ст. 26, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення № 393 від 26.12.2011р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський МЦ ПМСД», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на укладення договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська з ФО-П «Чернявською В.Б.» загальною площею 10,25 кв.м для роздрібної торгівлі медичними та стоматологічними товарами «Стомедтовари», що знаходиться за адресою м. Новомосковськ, вул. Сучкова,40 (І поверх). Строком до 31.12.2016р.
  2. Орендарю укласти договір про відшкодування витрат на утримання орендованого нерухомого майна, надання комунальних послуг, утримання будинкової і прибудинкової території, договір страхування приміщення.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Гінкоту Л.В., контроль - на заступника Новомосковського міського голови, начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С.А.Мороз