Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 412
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХІІ сесія VІІ скликання

№523 від 18.12.2017

«Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» ДОР».

Розглянувши звернення КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» ДОР», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ, згідно п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення №393 від 26.12.2011р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить територіальній громаді міста Новомосковська комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська МЦ ПМСД», Новомосковська міська рад

ВИРІШИЛА:

1.  Надати згоду комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з комунальним закладом «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради», загальною площею 15.59 кв.м. для здійснення медичної практики, що знаходиться за адресою: м. Новомосковськ, пров. Волгоградський, 27-а, строком до 31.12.2018р.

2.  Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В., контроль покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні ХІІ сесії                                       К.М.Морозов