Облікова картка
Номер облікової картки: 
413
Джерело інформації: 
ЖКГ
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№781 від 05.03.2013

Про укладання пільгового договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Ново московська за адресою: вул. Українська, 12

Розглянувши звернення начальника управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську Іванової О. І. щодо укладення пільгового договору оренди, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992 р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради внести зміни в п. 8.1. пільгового договору оренди №42 нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з управлінням Державної казначейської служби України у м. Новомосковську на приміщення за адресою: вул. Українська, 12. 
  2. Викласти п. 8.1. в новій редакції – Даний договір укладено строком на 38 місяців, що діє з 01.02.2013р. до 17.04.2016р. включно.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С.А.Мороз