Облікова картка
Номер облікової картки: 
422
Джерело інформації: 
ЖКГ
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№790 від 05.03.2013

Про укладання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Ново московська за адресою:вул. Українська, 12

В зв’язку з суспільною необхідністю та зверненням приватного підприємця Борисенка Євгена  Петровича про надання в оренди приміщення, розташованого за адресою: вул. Українська, 12 (колишня майстерня та сусідній гараж) та наданий пакет документів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Уповноважити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з приватним підприємцем Борисенко Є. П. на нежитлове приміщення розташованого за адресою: вул. Українська, буд. 12, площею біля 130 м2. 
    Строком до 31.12.2015 року.
  2. Зобов’язати ПП Борисенка Є. П. перед укладанням договору оренди, за власний рахунок виконати експертну оцінку нерухомого майна та отримати рецензію на неї. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С.А.Мороз