Облікова картка
Номер облікової картки: 
414
Джерело інформації: 
ЖКГ
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

ХXXIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№782 від 05.03.2013

Про укладання додаткової угоди до договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: пров. Парковий, 1

В зв’язку з прийнятими Новомосковською міською радою рішеннями від 10.12.2012 р. № 700 та №694 «Про укладання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: пров. Парковий, 1» з ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» та НКП «Профдезінфекція» відповідно та розглянувши звернення директора міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс» Розбицького Л. В, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради від 15.04.2011 року № 180 «Про надання функції балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська управлінню житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти додаткову угоду до договору оренди №53 від 15.10.2012 р. нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з міським комунальним підприємством «Новомосковськміськтранс» на нежитлове приміщення, розташоване за адресою: пров. Парковий, буд. 1, зі зміною площі з 139,2 м2 на 73,4 м2.
  2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради з 01.12.2012 р. здійснити перерахунок орендної плати для міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П.  та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С.А.Мороз