Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 791
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

LIX сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1367 від 05.10.2015

Про участь у проекті «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково – кишкового тракту у дітей дошкільного віку та шкільного віку у комунальних закладах освіти»

На виконання Указу Президента України від 28.10.2002 №952/2002 «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», керуючись Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003р. № 64, враховуючи лист Державний фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні про перемогу проекту «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного та шкільного віку у комунальних закладах освіти» у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, згідно статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передбачити кошти у сумі 200,0 тис. грн. на фінансування проекту «Інноваційні механізми забезпечення профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей дошкільного та шкільного віку у комунальних закладах освіти»  у міському бюджеті на 2015 рік.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва  Воскобойника О.М.

 

Міський голова С.А.Мороз