Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 506
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVIII сесія VII скликання

№888 від 28.02.2019

Про створення та затвердження складу комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель

Керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділом 11 Конституції України, ст. ст. 12, 144, 189 Земельного кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 20 Закону України «Про охорону земель», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Створити комісію по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ.

2. Затвердити Положення про комісію по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ (додаток 1).

3. Затвердити склад комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ (додаток 2).

4. Рішення від 15.06.2012р. № 543 «Про створення комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель та затвердження Положення» визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01березня 2019 року.

6. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури, координацію та виконання на першого заступника міського голови (Ковальова Д.А.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVIІІ сесії                                    К.М.МОРОЗОВ