Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 363
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№57/0/6-19 від 18.01.2019

Про створення робочої групи щодо виявлення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації їх супроводження

На виконання  постанови  Кабінету  Міністрів України №  282   від 21.04.2018 року «Про затвердження Порядку  виявлення  осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації їх супроводження»,  керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надання допомоги особам, які залишилися проживати в зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації супроводження таких осіб, у зв’язку з кадровими змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити склад  робочої групи щодо виявлення  осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації їх супроводження ( Додаток).

2. Рішення № 294/0/6-18 від 18.05.2018 р. «Про створення робочої групи щодо виявлення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які проживають у зоні надзвичайної ситуації або можливого ураження, та організації їх супроводження», вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Стьопін А.А.), контроль – на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А).

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО