Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 295
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№55-р від 24.02.2015

Про створення робочої групи щодо перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

Керуючись ст..42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»,  враховуючи вимоги підпункту 3 пункту 9 Указу Президента України від 30.01.2015 № 40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році», з метою забезпечення законності щодо питань взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

  1. Створити  робочу групу щодо перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (далі – Робоча група) у складі згідно з додатком.
  2. Робочій групі у разі надходження інформації про порушення вимог чинного законодавства з питань взяття на облік внутрішньо переміщених осіб здійснювати перевірки таких фактів, у тому числі з виїздом на місце.
  3. Рекомендувати Новомосковському районному відділу головного управління державної міграційної служби України в Дніпропетровській області у випадку виявлення підстав, передбачених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», прийняте рішення про скасування дії довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, направляти його управлінню праці та соціального захисту населення м. Новомосковська.
  4. Зобов’язати відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби організувати широку роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації з метою доведення до населення вимог чинного законодавства з питань дотримання законності щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на оборонно-мобілізаційний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Мандрика В.Г.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та  розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк