Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 681
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№440 від 26.08.2015

Про створення робочої групи для придбання житла

З метою ефективного використання коштів, виділених виконавчому комітету Новомосковської міської ради як розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня, на виконання доручення в.о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 23.07.2015 року № 07-62/0/35-15 «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов», враховуючи лист департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації від 19.08.2015 №3773/0/192-15, керуючись ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити робочу групу при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради для придбання житла за рахунок державної субвенції для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов та затвердити її склад (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про проведення конкурсу для придбання житла за рахунок державної субвенції для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Козлова О.П.

 

Міський голова С.А.Мороз

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери І.С.Калюжна

Заступник міського голови- начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

в.о.начальник юридичного управління Д.О.Устименко