Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 844
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-101 від 29.05.2018

Про створення робочої групи для обстеження технічного стану електричних опор на предмет їх аварійності, що розташовані на прибудинковій території багатоквартирного буд.№1 по вул.Українській з метою демонтажу останніх.

Розглянувши депутатське звернення депутата Новомосковської міської ради VII скликання Барсук М.О. стосовно демонтажу з прибудинкової території трьох залізобетонних опор які знаходяться в аварійному стані на території  житлового будинку №1  по вул. Українській-1, ОСББ «Український-1 «Новомосковськ» до виконавчого комітету Новомосковської міської ради, керуючись  ст. 146 «Конституції України», ст. 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою м. Новомосковська, затвердженими рішенням сесії Новомосковської міської ради від 10.07.2015 р. №1301,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

  1. Створити робочу групу для перевірки технічного стану трьох електричних опор розташованих на прибудинковій території житлового будинку №1  по вул. Українській-1, ОСББ «Український-1 «Новомосковськ» на предмет їх аварійності та затвердити її склад згідно додатку -1.
  1. Робочій групі:
  • Провести обстеження технічного стану електричних опор на предмет їх аварійного стану;
  • за результатами перевірки скласти відповідний акт та надати для ознайомлення до 04.06.2018 року.
  1. Директору КП «НККП» С.Г.Пивоварову за результатами перевірки, відповідно до висновків робочої групи, (в разі необхідності) вжити заходи з демонтажу аварійних електроопор.
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.
  1. Секретарю робочої групи – довести до відома членів робочої групи про прийняте розпорядження.
  1. Координацію роботи по виконанню данного розпорядження покласти на першого заступника Новомосковського міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста Карачевцева Ю.В., контроль залишаю за собою.

 

В.о. міського голови,                                                           С.Г. Горошко

секретар міської ради