Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 537
Джерело інформації: 
міський голова
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№147-р від 29.05.2015

Про створення комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Новомосковська

З метою упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд на території міста Новомосковська, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст. 37 та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

  1. Створити комісію з питання упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд м. Новомосковська відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про комісію з питання упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд м. Новомосковська (додаток 2).
  3. Комісії в термін до 10 червня 2015 року визначитись з формами та термінами проведення громадського обговорення.
  4. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на секретаря міської ради (Мазур Б.В.) та першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Козлов О.П.), контроль залишаю за собою.

 

Міський голова С.А. Мороз

Узгоджено: Начальник юридичного управління     О.В. Мартинюк