Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 323
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№209-р від 15.11.2017

Про створення комісії з питань виявлення та усунення причин відсутності централізованого опалення у житлових будинках

Керуючись статтями 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку зі зверненнями громадян щодо неякісного надання (відсутності) послуги централізованого опалення по окремим стоякам у житлових будинках

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

1. Створити комісію з питань виявлення та усунення причин відсутності централізованого опалення у житлових будинках у складі:

представник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва;

представник комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго»;

представник ТОВ «Керуюча компанія «КомЕнерго-Новомосковськ»;

представник житлового будинку або під’їзду (за необхідності).

2. Комісії обстежити стан надання послуги та централізованого опалення та, в разі необхідності, вжити заходи щодо її відновлення в багатоквартирних житлових будинках за адресами: вул. Гетьманська, 49 – перший та четвертий під’їзди; вул. Гетьманська, 15 – другий під’їзд; вул. Гетьманська, 47 – сьомий під’їзд: вул. Паланочна, 41 – другий під’їзд; вул. Паланочна, 23 – третій під’їзд; вул. Горького, 8 – перший під’їзд; вул. Сучкова, 54 – п’ятий під’їзд; вул. Сучкова, 31 – другий під’їзд; вул. Сучкова, 32.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.) надати звіт про виконання в термін до 24.11.2017 року.

4. Координацію роботи та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г.Горошко