Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 341
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№35/0/6-19 від 18.01.2019

Про створення комісії з обстеження будинків (квартир), в яких проживають особи з інвалідністю внаслідок участі в Революції Гідності та антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії  з обстеження будинків (квартир), в яких проживають особи з інвалідністю внаслідок участі в Революції Гідності та антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях (Додаток ).

2. Розпорядження № 216-р від 14.07.2016 «Про створення комісії  з обстеження будинків (квартир), в яких проживають особи, які стали інвалідами  внаслідок участі в Революції Гідності та антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях»,  вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на старшого інспектора з житлових питань  (Кравченко О.В.),   контроль  - на   першого заступника міського голови   (Ковальов Д.А.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО