Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 657
Джерело інформації: 
Комітет з питань торгівлі та побутового обслуговування
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№215-р від 14.08.2015

Про створення комісії по ліквідації стихійної торгівлі в м. Новомосковськ

На територій міста, незважаючи на дію контролюючих та правоохоронних органів, продовжує мати місце «стихійна» торгівля у невстановлених місцях. До цього часу продовжують функціонувати ряд «стихійних» майданчиків та інших місць, на яких здійснюється продаж продуктів народного споживання продовольчої, непродовольчої груп та бахчових культур як підприємцями так і приватними особами.

У відповідності з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою наведення належного порядку у торговельній мережі міста, недопущення виникнення стихійної торгівлі, порушень у сфері торгівлі та недотримання законодавчих актів, які регламентують діяльність у сфері торгівлі, ст. 13 Закону України «Про ветеринарну медицину», ст.14 Закон України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини», «Правил продажу продовольчих товарів», ч.2 ст.21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Кодекса України Про адміністративні правопорушення, п.2.4.8 Правил благоустрою міста Новомосковськ (рішення Новомосковської міської ради № 1301 від 10.07.15), ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»

вважаю за необхідне:

  1. Створити міську комісію по ліквідації стихійної торгівлі згідно з додатком.
  2. Комісії із залученням відповідних фахівців, представників контролюючих та правоохоронних органів, починаючи з 14.08.2015 року, прийняти дійові заходи щодо припинення стихійної торгівлі в місті Новомосковськ, в межах своєї компетенції.
  3. Доручити НККП (Чупраков А.Г.) підготувати стенди з об’явами щодо заборони стихійної торгівлі, та розмістити їх в осередках стихійної торгівлі (вул.Сучкова,32, вул.Радянська,35, вул.Радянська,40-44).
  4. Відповідальним особам (згідно з додатком) взяти на постійний контроль виконання заходів в межах своєї компетенції щодо ліквідації стихійно виниклих ринків.
  5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому (Хорішко І.В.) забезпечити проведення інформаційної роботи на ТРК «Самарь» щодо недопущення здійснення стихійної торгівлі.
  6. Координацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань економіки та розвитку ринкових реформ та підприємництва О.М.Воскобойника, контроль залишаю за собою.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування В.В.Антоненко

Узгоджено: в.о.начальника юридичного управління Д.О.Устименко