Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 311
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№504 від 20.09.2017

Про списання з балансу управління ЖКГ та КБ житлових будинків, в яких здійснена державна реєстрація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Згідно ч.18, ст.6 Закону України «Про  об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-ІІІ від 29.11.2001р. в редакції від 01.07.2015р., Постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016р., №301  «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», відповідно до абзацу другого пункту 6 статті 13 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», а також відповідно до п.1 частини «б» ст.30, п.5 частини 1, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести списання з балансу управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради багатоквартирні будинки в яких утворені ОСББ згідно додатку №1.

2. Для списання з балансу УЖКГ та КБ Новомосковської міської ради утворити комісію у складі згідно додатку №2.(п.4 Постанови КМУ №301 від 20.04.2016р.)

3. За результатами роботи комісії скласти акти про списання багатоквартирних будинків в яких створено ОСББ згідно додатку №3(додаток до порядку списання будинків, Постанова КМУ №301 від 20.04.2016р.) з наступним затвердженням виконавчим комітетом Новомосковської міської ради.

4. Головному бухгалтеру управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Соснова Н.В.) провести відповідні записи в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного законодавства.

5. Начальнику КП «Трубник»  (Кравченко Л.С.), директору ТОВ «КК «КомЕнерго-    Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.) передати примірник технічної документації на    будинок №6 по вул. Зелінського, будинок №11 по вул. Гетьманській, будинок №24 по вул.М.Головко, будинок №48 по вул. Гетьманській, будинок №47 по вул. Шевченко, будинок №51 по вул. Гетьманській, будинок №11 по вул.Українській та припинити нарахування тарифу з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня прийняття рішення.

6. Начальнику відділу з питань внутрішньої політики, інформації і пресслужби виконавчого комітету Новомосковської міської ради Хорішко І.В. в 10-ти денний термін після прийняття рішення, оприлюднити на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

7. Головам ОСББ довести до відома співвласників багатоповерхових будинків зміст рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста Ю.В.Карачевцева.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                     С.Г.Горошко