Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 948
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VІІІ сесія VІІ скликання

№344 від 28.02.2017

Про сплату за комунальні послуги, використані на організацію гарячого харчування учнів навчальних закладів міста

З метою створення належних умов щодо організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста і здешевлення страв та виробів харчування, керуючись Законом України «Про загальну середню освіту» та  ст.25, ст.. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради надавати підприємствам, які організовують харчування, безкоштовно у користування приміщення, обладнання, які відповідають санітарно – гігієнічним вимогам (опалення, освітлення, наявність гарячої та холодної води тощо), забезпечувати їдальні навчальних закладів енергоносіями,  здійснювати оплату за використані енергоносії, водопостачання та водовідведення, інші комунальні послуги за рахунок коштів місцевого бюджету, виділених на утримання закладів освіти, з метою здешевлення вартості сніданків, обідів та вечерь.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити виконання заходів по економії води, газу та електроенергії і входженню в лімітні призначення по їх використанню.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на   начальника управління освіти Павлік О. С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

Секретар міської  ради                                                                  С.Г. Горошко