Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 610
Джерело інформації: 
Управління ЖКГ та КБ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1310 від 10.07.2015

Про скасування п. 1.5. рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.05.2009 р. № 369 «Про заключення та розірвання договорів на оренду комунальної власності та на участь у витратах по утриманню будинку та прилеглої до нього території, та інше»

В зв’язку з тим, що виконавчим комітетом Новомосковської міської ради були перевищені повноваження та п. 1.5. рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.05.2009 р. № 369 надана згода на оренду та проведення ремонтних робіт в приміщеннях, які не належать територіальній громаді м. Новомосковська, керуючись п. 9 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати п. 1.5. рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.05.2009 р. № 369 «Про заключення та розірвання договорів на оренду комунальної власності та на участь у витратах по утриманню будинку та прилеглої до нього території, та інще» - про надання згоди на заключення договору оренди з громадською організацією «Незалежність» на нежитлове приміщення за адресою: вул. Павлоградська, 2-А, загальною площею 517,0 кв. м. для організації реабілітаційного центру та проведення ремонтних робіт.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С. А. Мороз