Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 269
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№456 від 16.08.2017

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами, анулювання договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу та демонтаж рекламного засобу ФОП Алєксєєвої О. Ю.

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 24.04.2013 р. № 177 (щитовий, двосторонній, світловий, окремо розташований рекламний засіб «Сітілайт») 22.06.2017 р., фізичній особі - підприємцю Алєксєєвій Олені Юріївні скасувати вищезазначений дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та анулювати договір  на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу від 24.04.2013 р. № 53/240413.

2. ФОП Алєксєєвій О. Ю. в десятиденний термін з дня отримання даного рішення демонтувати рекламний засіб за адресою: вул. Сучкова, на газоні, в районі ж/б № 50.

3. Інформацію про демонтаж  надати до Робочого органу - відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради в триденний  термін з дня демонтажу.

4. В разі невиконання ФОП Алєксєєвою О. Ю. демонтажу рекламного засобу, КП НККП (Пивоваров С. Г.) провести демонтаж рекламної конструкції.

5.Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                            С. Г. Горошко