Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 245
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№323/0/6-20 від 17.06.2020

Про схвалення проєкту міської Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді у м. Новомосковську на 2021-2025 роки»

Керуючись ст. 40,  п.1 ч. 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою надання соціальної підтримки сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги,  виховання свідомого батьківства та запобігання соціальному сирітству, відповідно до Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Закону України «Про соціальні послуги», Сімейного кодексу України, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт міської Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді у м. Новомосковську на 2021 – 2025 роки» згідно додатку.

2. Директору центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Роздайбіді І.А. винести проєкт міської Програми   «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді у м. Новомосковську на 2021-2025 роки» на розгляд чергової сесії Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (Роздайбіда І.А.), контроль – на заступника   міського    голови    з   питань   діяльності   виконавчих   органів Тихонову О.С.

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО