Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 602
Джерело інформації: 
Юридичний відділ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1302 від 10.07.2015

Про розірвання договору оренди нерухомого майна що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська

Статтею 144 Конституції України визначено: органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Відповідно ч. 1 ст. 319 Цивільного Кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Згідно висновку тимчасової депутатської комісії з питань стану використання нерухомого комунального майна від 05.06.2015р., стан збереження комунального майна, а саме: кінотеатру «Авангард», розташованого по вул.Шевченко, 5, м. Новомосковська, є незадовільним, а використання не є ефективним. Внаслідок чого, є доцільним розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до власності територіальної громади м.Новомосковська за адресою: вул. Шевченко, 5, м. Новомосковська, укладеним між Новомосковською міською радою та ФОП – Максимчуком О.С.

Враховуючи виключні обставини, а саме: відкриття досудового кримінального провадження № 12015040350000276 за ч. 1 ст. 194 КК України «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах» та керуючись ст.26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розірвати договір оренди нерухомого майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, розташованого за адресою: вул.Шевченко, 5, м. Новомосковська, укладеного між Новомосковською міською радою та ФОП – Максимчуком О.С., зареєстрованого 24.03.2006 року приватним нотаріусом Кібець Л. Г. (зареєстрованого у реєстрі за №191).
  2. Про прийняте рішення, балансоутримувачу майна (Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради начальник Шаликін В.П.) повідомити ФОП – Максимчук О.С. про прийняте рішення та скласти акт прийому-передачі орендованого майна.
  3. Координацію з виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, землекористування та реформування житлово - комунального господарства Барсука М.О.

 

Міський голова С. А. Мороз