Облікова картка
Номер облікової картки: 
239
Джерело інформації: 
Управління ЖКГ та КБ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№200 від 18.05.2013

Про реєстрацію об"єднання співвласників багатоквартирного будинку "Молодіжний Новомосковськ" по вул. Микити Головко буд. № 14.

Згідно Закону України № 2866-ІІІ від 29.10.2001 р. «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 р. №1521 «Про реалізацію Закону України «Про створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку»,Закону України №755-15 від 15.05.2003р. «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб», наказу Держжитлокомунгоспу від 27.08.2003 р. №141 «Про затвердження типового статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та типового договору відносин власників житлових і не житлових приміщень та управителя», та керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також протоколом № 1 від 16 квітня 2013р. установчих зборів власників квартир багатоповерхового будинку по вул. М.Головко, буд.№14 яким прийняте рішення про створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Молодіжний Новомосковськ» по вул. М.Головко, буд.№14, з метою якісно нового рівня управління житловим фондом, покращення утримання будинку та раціонального використання не житлових приміщень, платежів мешканців на його поточне утримання та подальше збереження своєї власності, виконком міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Державному реєстратору Ковальовій Н.М. зареєструвати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Молодіжний Новомосковськ» по вул. Микити Головко, буд. № 14.

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник управління ЖКГ та КБ С.Д.Устименко

Узгоджено: секретар міської ради Б.В.Мазур

перший заступник міського голови О.П.Козлов

керуючий справами І.М.Марченко

в.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк