Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 487
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVІІ сесія VII скликання

№1261 від 29.05.2020

Про призупинення орендної плати, відшкодування комунальних та експлуатаційних послуг на час дії карантину ГО «Дніпровська Федерація Айкікай Айкідо» та ФОП Папахова Н.О.

Розглянувши звернення орендарів: Громадської організації «Дніпровська Федерація Айкікай Айкідо» та фізичної особи – підприємця Папахової Н.О., керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» (зі змінами та доповненнями), Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020р. № 540-ІХ, згідно п.31 ст. 26, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Призупинити нарахування з 12.03.2020р. орендної плати, відшкодування експлуатаційних витрат та комунальних послуг (електричної енергії, водопостачання та водовідведення) на час заборони діяльності орендарів на період дії карантину відповідно до існуючих договорів оренди нерухомого комунального майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська з Громадською організацією «Дніпровська Федерація Айкікай Айкідо» та фізичною особою – підприємцем Папаховою Н.О.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонову О.С., контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Міський Голова                                                          В.І. ЛІТВІЩЕНКО