Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 626
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№347/0/6-19 від 17.05.2019

Про присвоєння адреси виробничій базі експедиції Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» Придніпровська геофізична розвідувальна експедиція м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Розглянувши  заяву керівництва геофізичного підприємства «Укргеофізика» Придніпровської  геофізичної розвідувальної експедиції, що надійшла до виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 11.04.2019р. № 003308/19  про присвоєння адреси  існуючій  виробничій базі експедиції Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» Придніпровської геофізичної розвідувальної експедиції для проведення державної реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, за адресою: Дніпропетровська область,  м. Новомосковськ, вул.Спаська,17, витяг з реєстру речових прав на земельну ділянку  реєстраційний № 1712256712119  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствам, що по’вязані з користуванням надрами, з метою впорядкування адреси, керуючись  рішенням ХХ сесії Новомосковської міської ради  шостого скликання від 16.02.2012р. № 446 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об'єктам нерухомості на території Новомосковської міської ради», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти адресу виробничій  базі експедиції Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» Придніпровської  геофізичної розвідувальної  експедиції ( замовник Придніпровська геофізична розвідувальна експедиція Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика»):

- Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вулиця Спаська,7Д

   

          В. о. міського голови,

          секретар міської ради                                                           С.Г. ГОРОШКО