Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 747
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХІV сесія VII скликання

№634 від 19.04.2018

Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації міжшкільного навчального-виробничого комбінату

Керуючись ст. 104, 105 Цивільним кодексом України, ст. 59 Господарського кодексу України, п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 4 ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту», статтями 14, 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність юридичної особи міжшкільного навчально-виробничого комбінату (код ЄДРПОУ  26458707) шляхом ліквідації.

2. Створити комісію з ліквідації юридичної особи – міжшкільного навчально-виробничого комбінату у складі згідно з додатком 1.

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. Голові ліквідаційної комісії повідомити державного реєстратора про припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.2. Скласти проміжний і ліквідаційний баланси та подати їх на затвердження Новомосковській міській раді (акту ліквідаційної комісії).

4. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до міжшкільного навчально – виробничого комбінату два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації міжшкільного навчально – виробничого комбінату.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Хорішко І.В.) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради та в друкованих засобах масової інформації.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні ХІV сесії                                                         К.М.Морозов