Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 392
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

№455 від 20.10.2017

Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція»

У зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради та Новомосковської районної ради, з урахуванням листа Новомосковської районної ради №377/0/2-17 від 17.10.2017 року, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити комунальне підприємство "Новомосковська радіоредакція" (код ЄДРПОУ 24242038) шляхом ліквідації.

2. Створити комісію з ліквідації юридичної особи – комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради у складі згідно з додатком 1.

3. Комісії з ліквідації:

3.1.Повідомити державного реєстратора про припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.2.Забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи в засобі масової інформації та на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

3.3.Протягом шести місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради та Новомосковської районної ради здійснити дії, пов’язані з ліквідацією підприємства згідно з вимогами чинного законодавства України.

3.4. Скласти проміжний і ліквідаційний баланси та подати їх на затвердження.

4. Доручити виконавчому комітету Новомосковської міської ради затвердження проміжного і ліквідаційного балансів (акту ліквідаційної комісії).  

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства " Новомосковська радіоредакція " три місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації комунального підприємства " Новомосковська радіоредакція ".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Новомосковської міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні ХІ сесії                                         К.М.Морозов