Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 773
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VII сесія VII скликання

№305 від 21.12.2016

Про припинення договорів оренди земельних ділянок, у зв’язку із закінченням строку, на який їх було укладено
Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю кафе «Лакомка»,в зв’язку із закінченням строку,на який було укладено договір оренди земельної ділянки, відповідно до ст.120 Земельного кодексу України та ст.31 Закону України "Про оренду землі",Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру»,Рішення ІІІ сесії VІІ скликання Новомосковської міської ради «Про затвердження порядку оформлення право установчих документів на земельні ділянки у м.Новомосковську» від 21.01.2016 р. № 25 та враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та архітектури,міська рада

В И Р І Ш И Л А:

I. Припинити  дію договору оренди земельної ділянки у зв’язку із закінченням строку, на який його було укладено:

1. Договір оренди земельної ділянки, укладений з товариством з обмеженою відповідальністю кафе «Лакомка» (ідентифікаційний код 23364963),  від 22.04.2004 року, реєстраційний номер 457, на земельну ділянку по вул. Гетьманська (р-н кафе «Лакомка»), площею 0,0085 га, надану  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07).  Договір оренди земельної ділянки від 22.04.2004 року, реєстраційний номер 457, зняти з державної реєстрації.

ІІ. Після припинення дії договору оренди земельної ділянки, орендарю, згідно умов договору оренди земельної ділянки, повернути орендодавцю земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому він одержав її в оренду.

III. Відповідним установам внести зміни до Державної земельно-кадастрової реєстрації.

ІV. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

 

Секретар міської ради                                                                    Горошко С.Г.