Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 790
Джерело інформації: 
Юридичне Управління
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LIX сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1366 від 05.10.2015

Про придбання квартир у власність територіальної громади міста Новомосковська

З метою виконання умов, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348  «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», доручення в.о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 23.07.2015 року № 07-62/0/35-15 «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов», враховуючи лист Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації від 19.08.2015 року №3772/0/192-15 «Про придбання квартир для учасників АТО», керуючись ст.ст. 25, 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Уповноважити виконавчий комітет Новомосковської міської ради, від імені та інтересів Новомосковської міської ради, підписати договори купівлі-продажу квартир для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, закупівля яких здійснюється з урахуванням Протоколу № 2 від 21.09.2015р. засідання робочої групи для придбання житла для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов, створеною рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 440 від 26.08.2015р. «Про створення робочої групи для придбання житла», за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
 2. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради:
  1. ужити заходів з оформлення документів, пов’язаних з придбанням зазначених квартир, відповідно до вимог чинного законодавства України;
  2. надати правоустановчі документи на придбані квартири управлінню житлово – комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.
 3. Управлінню житлово – комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.), на підставі наданих документів:
  1. унести квартири на балансовий облік;
  2. зареєструвати придбане нерухоме майно відповідно до чинного законодавства України.
 4. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради забезпечити видачу ордерів сім’ям  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
 5. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на  першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Козлова О.П., контроль - на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та реформування житлово – комунального господарства (Барсук М.О.).

Міський голова С.А.Мороз